Seperatör Ambalaj

Separatörler

HTT Tedarik  ve gıda sanayi olarak mukavva, koli, karton gibi alanlarda kullanmak üzere üretimini yaptığımız separatörler ara bölücüler olarak kullanılmaktadır. Ürün sayısının fazla olduğu ve ürünlerin bir arada dağınık bir şekilde değil, nizam içinde olduğu bir depolama, sunma yapısı olan seperatörler yani ara bölücüler birçok firmanın üretim ve dağıtım tesislerinde tercih ettiği bir yöntemdir.

Düzenli iş, hedefe odaklı iş!

Üst üste dizilmiş veya konumlandırılmış çeşitli ürünleri ayırmakta ve yerleştirmekte ara bölmeler olarak firmamız tarafında üretilip kullanımı sizlere sunulur. Kutular, koliler, kartonlar içerisinde ara bölme rafı gibi görev yapmaktadır. Bu da dayanıklılığı ve sistemik bağlantıyı sağlayarak yük oluşumu engellenmiş olur. Eğer tesislerinizde düşük fire oranı, düşük kalite kaybı arıyorsanız yapmanız gereken ürün modeline göre ambalaj talep etmektir ki seperatörler bu konuda birçok ürün için ideal bir ambalaj modelidir.

Hızlı tasarım, kolay kullanım

Genelde iki yüzlü olarak kesilen separatörler bir biri üzerine dik açıyla oturarak monte edilmesiyle tam şeklini almış olur. Kutunun içerisinde ihtiyaca göre değişik boyutlarda üretilebilir. HTT Tedarik sanayi olarak ürün skalamızda en çok rağbet gören seçeneklerden birisinin seperatörler olduğunu, reel sektörde seperatör ara bölücülere talebin yüksek olduğunu biliyoruz ve ambalaj konseptimizi, ürün standartlarımız her geçen gün daha da yukarıya taşıyoruz. Ara raf bölücü seperatörlerin faydaları saymakla bitmiyor, ancak daha detaylı bilgi için firmamıza da ulaşabilirsiniz.

Üretim materyali açısından HTT Tedarik sanayi olarak çevreci tutumumuz sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dünyamızın tükenen kaynakları ve bunların yakın gelecekteki sonuçlarını takip ediyor, sorumluluk sahibi bilinçli bir firma olarak ambalaj üretimi konusunda en yenilikçi metotları kullanarak çevreci, yenilikçi ve modern bir ambalaj üretim tesisi oluşturduk.

Seperatörler ile ilgili bilgi alın

Firmamızın yetkililerine web sitemiz üzerinden ya da telefon aracılığı ile hemen ulaşıp, anında ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Farklı konseptlerde ve fiyat aralıklarında sunulan seperatörler, kutular ve diğer ambalaj seçenekler ile ürünlerinize değer katmayı sürdürüyoruz.

Kutu Örnek Ürünler

İş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler sunmak…
Sipariş Ver